Жижа со вкусом фруктов
Параметры
Цена
149 - 499 грн
Производитель
Со вкусом
Объем
Крепость
Вид никотина
Подходит для
Страна производитель
Отзывы про Жижа со вкусом фруктов
Ставлю класс,хороша рідина,смак насичений,цукеерки смачні =)
дуже подобається, замовляю не вперше..
Отличная жидкость,все быстро обработали
Для мене трохи приторно але по міцності супер,буду пробувати інші смаки
Отримали швидко,все забрали все смачно та якісно,дякую❤️
Міцність відчувається добре,смак не хімозний,не горчить в міру солодка,дуже сподобалась
Рідина хорошо,смачна.Швидко прислали, все супер
На смак як мардемядки кавунові,дуже прикольна рідинка
Все супер як завджи,швидко і якісно.
Вистачає на довго, смак дуже насичений,не приторно все як мені подобається.
Швидко відправили,все було добре запаковано
Не перший раз беру,все завжди прекрасно
Чудовий магазин, дуже багато смаків. Є навіть ті, що не могла знайти в інших. Дякую
Классна жижа,смак яскравий,не горчить,дякую
Чудова рідина, незвичайний смак, лагідний нікотин.
























Alchemist Salt 30 мл - Rich Apple Со вкусом Яблока
Chaser Black 30 мл - Blackcurrant Peach Apple Со вкусом Персика, Черной смородины, Яблока
Chaser Black 30 мл - Watermelon Lemon Со вкусом Арбуза, Лимона
HYPE 30 мл - Melon Со вкусом Дыни
Lucky Salt 30 мл - Blueberry Со вкусом Черника
Chaser for Pods 30 мл - Berries Со вкусом Ягод
Alchemist Salt 30 мл - Pitaya Peach Со вкусом Персика, Питахайи
Chaser for Pods 30 мл - Watermelon Со вкусом Арбуза
Alchemist Salt 30 мл - Blue Razz Со вкусом Голубой малины
Alchemist Salt 30 мл - Cran Apple Со вкусом Клюквы, Яблока
Elfliq 10 мл - Watermelon Со вкусом Арбуза
Chaser for Pods 30 мл - Cherry Со вкусом Вишни
NOVA Salt 30 мл - Cola Lemon Со вкусом Колы, Лимона
Lucky Salt 30 мл - Juice Peach Со вкусом Персика
Flavorlab RF 350 30 мл - Watermelon Lemon Со вкусом Арбуза, Лимона