Жижи для Smoant Charon Baby Plus
Параметры
Цена
149 - 500 грн
Производитель
Со вкусом
Объем
Крепость
Вид никотина
Подходит для
Страна производитель
Отзывы про Жижи для Smoant Charon Baby Plus
Вкус энергетика с виноградом один в один. Сладко, ярко, ягодно и бодрит!
Брала лавандовий він прям дуже смачний хотіла б щось подібне ще
Чудова рідина,залишився задоволений,щей дсотавка була безкоштовна
купив кокос,трошки набридла але не гидкий смак
Bali- дуже крутий смак!!!!!
Поссилку я забрав, все чудово мені дуже подобається! Дякую!
Пахне приємно, смак солодкий та насичений
Хороша,смачна рідина,дякую за цукерочки!
Отримали швидко,все смачно та якісно
Дякую за оперативну доставку та смачну рідину!
Рідина классна,доставка швидка,дякую
Міцність відчувається добре,смак не хімозний,не горчить в міру солодка,дуже сподобалась
Отримала ,все чудово,від обслуговування,товара і посилки.
На смак як дюшес,міцність чудова
Классна жижа,красна малина взагалі топ!Рекомендую
все сподобалось мені,смачна і якісна жижа
























Chaser Black 30 мл - Energy Grape Со вкусом Винограда, Энергетика
Lucky Salt 30 мл
Octobar NFT 30 мл
In Bottle 30 мл
Chaser Black 30 мл
Alchemist Salt 30 мл
FLIP 30 мл
Chaser MIX 30 мл - Basil Mint Со вкусом Базилика, Мяты
Chaser MIX 30 мл - Guava Peach Со вкусом Гуавы, Персика
Chaser MIX 30 мл
Chaser for Pods 30 мл - Berries Со вкусом Ягод
HYPE 30 мл - Pear Со вкусом Груши
Elix 10 мл