Жижи для Smoant Charon Baby Plus
Параметры
Цена
149 - 500 грн
Производитель
Со вкусом
Объем
Крепость
Вид никотина
Подходит для
Страна производитель
Отзывы про Жижи для Smoant Charon Baby Plus
Крутий смак,дуже смачнааа
Рідина сподобалсь,також дуже мило що поклали цукерочки до замовлення
Коли буде в наявності???? лайм це топ
Жижки на вкус классные, очень нравятся, по вкусу не отличаются от класса более дорогих производителей.
Посилочку отримала, дуже дякую
Гарне пакування!Рідина смачна
Фрапучіно це супер смачна рідина,наче залила каву туди справжню
Отримала жидкість, смак просто нереальний дуже задоволена, обовʼязково замовлятиму ще, гарно дякую і гарного дня
Тропічний смак з освіженням
Хороша рідина,смак чудовий,дуже дякую
Грепфрут та манго дуже сподобались смаки
Жидкость очень вкусная и начищеная
Сангрія- хорош. И довольно крепкий
Спасибо за посылку и за бонусы в виде конфет❤️
Получили посылку,все понравилось
Чудова рідина,за хорошу ціну,брав вже персик,виноград і яблуко,персик і виноград-топ
Не горчить,смак добре вирадений,рідина хороша і не дорога
























Chaser MIX 30 мл
Black Limit Salt 30 мл
In Bottle 30 мл - Grape Concord Со вкусом Винограда
FLIP 30 мл - Cold Kiwi Со вкусом Киви, Холодка
Alchemist Salt 30 мл
Chaser LUX 30 мл
FLIP 30 мл
Flavorlab RF 350 30 мл - Blueberry Menthol Со вкусом Ментола, Черника
Chaser for Pods 30 мл - Blueberry Menthol Со вкусом Ментола, Черника
Elfliq 30 мл
Elix 10 мл - Melon Со вкусом Дыни
Chaser for Pods 30 мл - Peach Со вкусом Персика