Жижи для VooPoo
Параметры
Цена
149 - 500 грн
Производитель
Со вкусом
Объем
Крепость
Вид никотина
Подходит для
Страна производитель
Отзывы про Жижи для VooPoo
Не первый раз у вас заказываю! И все на высоте, быстрое оформление и отправка заказа!
Ківі клубніка і вішня,дуже смачні,відправка була в той жеж день
Смаколик! Поєднання це щось надзвичайне!
Гарний приємний сервіс,все швидко і зрозуміло на сайті
Дуже непогана рідина,буду пробувати інші смаки з цієї лінійки
Справжня жуйка з дитинства, солодко, але не нудно
Подобається ця лінійка,смаки трошки як на мене солодші,смаки приємніші
Моя улюблена рідина,смак не супер солодкий,яскравий смак коли відчувається
Заказала чорницю м'яту,ідельно балансуючий смак солодкого і кислого,дуже смачно
Чудова рідина,дякую за якісне обсуговування!
Все супер просто,дякую за все замовленя
Взял перший раз спробувати,классна жижка,смачна,міцна,те що треба,дякую за швидку доставку
Дякую,швидко відправили
Соковитий персик з легкою гірчинкою, дуже натурально
Заказала жидкость приехала на следующий день.
Все понравилось
Брав перший раз,дуже гарна рідина,смаки добре відчуваються і досить натурально не хімозно а саме як нормальні фруктові





















Chaser Black 30 мл - Bali Triple Shot Со вкусом Тропических фруктов, Холодка
Haze Great Britian 30 мл
Chaser Black 30 мл - Triple Berry Со вкусом Ягод
Octobar Strong 30 мл
Chaser Black 30 мл - Pink Lemonade Со вкусом Лимонада, Малины
FLIP 30 мл - Cotton Candy Со вкусом Конфеты
Chaser LUX 30 мл
Lucky Salt 30 мл - Cola Со вкусом Колы
Twisted Salt 30 мл - Lemon Cake Со вкусом Лимона, Выпечки
Fucked Salt 30 мл
Elfliq 10 мл
Chaser MIX 30 мл
FLIP 30 мл - Peach Со вкусом Персика
Black Limit Salt 30 мл
Octobar NFT 30 мл